V jihlavské části Hruškové Dvory dohašují halu s elektroodpadem. Jeden člověk je zraněný

V Jihlavě hasiči stále likvidují požár elektroodpadu v hale v jihlavské části Hruškové Dvory, který byl ohlášený krátce před 17.00. Jednoho zraněného člověka předali záchranářům. Odpad vyvážejí nakladačem na volné prostranství, kde ho rozhrnují a prolévají vodou. Podle prvního předpokladu vyšetřovatele převýší škoda dva miliony korun, řekla mluvčí hasičů Petra Musilová před 20.00.

Jihlava (Aktualizováno: 20:13 3. 12. 2018) Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Hasiči (ilustrační foto) | Foto: Milan Pacík | Zdroj: HZS Praha

U požáru zasahovalo několik jednotek hasičů s cisternovými stříkačkami. „Jeli jsme k jedné osobě, která byla nadýchaná kouřem, byla při vědomí,“ řekla ředitelka krajských záchranářů Vladislava Filová.

Zásah hasičů zpočátku komplikovalo husté zakouření haly. Na místo požáru, kde působí společnost Enviropol, měli dovedenou dálkovou dopravu vody z Heroltické ulice.

Některé jednotky už velitel zásahu odeslal zpátky na základny, uvedla mluvčí. O události hasiči informovali i orgány na ochranu životního prostředí.

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme