Jihočeská policie stíhá za výtržnictví a ublížení na zdraví muže, který úmyslně najel člunem na rybáře

Policie stíhá čtyřiatřicetiletého muže, který podle ní loni v létě úmyslně najel motorovým člunem na Hněvkovické přehradě na Českobudějovicku na rybáře na lodi. Způsobil mu zranění. Policie muže obvinila z výtržnictví a ublížení na zdraví, informovala na webu.

České Budějovice Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nebo lovit v hloubkách pod sebou uprostřed vodních ploch.

Z vyšetřování vyplývá, že muž rybáře, který chytal na gumovém člunu, při prvním pokusu motorovým člunem netrefil. Proto se s lodí otočil, útok zopakoval a rybáře zasáhl (ilustrační foto) | Foto: René Volfík | Zdroj: iROZHLAS.cz
Přehrát

00:00 / 00:00

Jihočeská policie stíhá za výtržnictví a ublížení na zdraví muže, který úmyslně najel člunem na rybáře

Událost se stala v noci loni v červenci. Policisté po útočníkovi pátrali. „Posádku člunu, která s ním jezdila v noci velmi rychle s hlasitou muzikou a pravděpodobně pod vlivem alkoholu, zaregistrovalo několik svědků, ale v noci, kdy se vše odehrálo, neviděl nikdo žádný detail člunu. Policisté se nakonec dostali k rekreačnímu objektu, kde také svědci opakovaně zaznamenávali hlasitou noční zábavu a následně našli člun, který mohl být oním hledaným. Pak zjistili, kdo člun řídil,“ uvedl na webu jihočeský policejní mluvčí Jiří Matzner.

Z vyšetřování vyplývá, že muž rybáře, který chytal na gumovém člunu, při prvním pokusu motorovým člunem netrefil. Proto se s lodí otočil, útok zopakoval a rybáře zasáhl.

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme