Jiří Hodač podal na zaměstnance ČT trestní oznámení

Nový generální ředitel České televize Jiří Hodač podal trestní oznámení na neznámé osoby, ale i konkrétní revoltující zaměstnance České televize. Protože policie začala prošetřovat podezření z porušování zákona konkrétními lidmi, odmítlo vedení televize přistoupit k razantním zásahům.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Bobošíková v úterý oznámila, že vedení televize podnikne všechny kroky, aby vzbouřenci nemohli používat mobilní telefony a počítače, aby byli bez tepla a vody. Kladně odpověděla na otázku, zda dá redaktory z objektu televize vyvést bezpečnostní agenturou. Podotkla ale, že o způsobu a termínu vyklizení zpravodajských prostor rozhodne ředitel Hodač.

Hodač považuje situaci v ČT za nestandardní a revoltující zaměstnance, kteří připravují přes zásah nového vedení zpravodajské relace, za piráty vysílající neautorizované pořady. Výpovědi pro hrubé porušení pracovní kázně se v úterý pokusila předat dvacítce redaktorů ČT nově jmenovaná ředitelka zpravodajství Jana Bobošíková. Až na Libora Dvořáka však redaktoři výpovědi nepřevzali a pokračovali v přípravě dalších zpravodajských relací.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme