Bojkot umělců vůči Agrofertu je laciná urážka všech voličů Andreje Babiše, říká mluvčí Ovčáček

Jak rozlišit, kdy na twitter píše mluvčí prezidenta České republiky vlastní názor a kdy čteme názor hlavy státu? Mají lidé vůbec potřebu takový účet sledovat? I na to se ve středu v 11:35 na stanici Český rozhlas Plus zeptá Michael Rozsypal v rozhovoru Jiřího Ovčáčka.

Interview Plus Praha Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček | Foto: Michaela Danelová | Zdroj: iRozhlas

Aktivitu více umělců, kteří se rozhodli veřejně bojkotovat akce podpořené Agrofertem a dalšími firmami ze svěřenského fondu současného premiéra Andreje Babiše (ANO), přirovnal Ovčáček na sociální síti twitter k antichartě.

„Myslím, že to je velmi přiléhavé. Má to velkou podporu mediálního mainstreamu, je to laciné a urážka všech voličů, kteří volili pana premiéra.“

„Je to podobné jako v USA, kde se určité umělecké kruhy předhánějí v tom, aby urazily případně bojkotovaly Donalda Trumpa, je to podobná záležitost,“ říká. 

Jaká je a jaká byla role prezidenta v kauze H-Systém? Jak dlouho bude trvat provizorium na ministerstvu zahraničních věci? Poslouchejte Interview plus ve středu po půl dvanácté na stanici Český rozhlas Plus.

bar Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme