Jiří Paroubek podal další trestní oznámení na ministra Bártu

Bývalý předseda ČSSD Jiří Paroubek podal další trestní oznámení na ministra za Věci veřejné Víta Bártu. Podezřívá ho, že agentura ABL, kterou dříve vlastnil, vyrobila diskreditační materiály na jeho osobu. Poslanec za Věci Veřejné Stanislav Huml České televizi potvrdil, že to byl on, kdo dokumenty Paroubkovi předal. Požádal ho o to bývalý místopředseda VV Jaroslav Škárka:

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Expremiér a bývalý předseda ČSSD Jiří Paroubek | Zdroj: ČTK

„To jsou materiály, které vyndal z trezoru pan Škárka, jsou předány na policii a byl jsem požádán, abych tu zásilku doručil panu Paroubkovi, protože to je náš kolega v poslanecké sněmovně. Je to celé o tom, že pan Škárka chce hrát již jen otevřenou hru a nechce žádné kompromitující materiály, které se týkají konkrétních osob, které zná. Takto jsem to měl panu Paroubkovi vysvětlit a takto jsem mu to předal.“

Jaroslav Škárka a Stanislav Huml se spolu s další poslankyní VV Kristýnou Kočí postavili proti současnému vedení strany s tím, že odmítají praktiky údajného vnitrostranického uplácení.

Za to je poslanecký klub Věcí veřejných vyloučil ze svých řad. Škárka a Kočí byli vyloučeni i ze strany, Huml je nestraník.

Monika Rybáková, Jan Piroch Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme