Jižní Morava možná přijde o regionální noviny

Brno a Jihomoravský kraj zřejmě přijdou o regionální tištěná periodika. Dosavadní deníky Rovnost, jihomoravský Den a Zemské noviny mají nyní jediného majitele. Ten je hodlá sloučit. Sídlo bude údajně v Olomouci.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Jak uvedl generální ředitel společnosti Vltava-Labe Press Michal Ondrašek nový produkt označují pracovně jako Deníky Bohemia II. Chtějí do něj zapojit všechny regionální deníky, které mají. Na Moravě ve Slezsku i v Čechách budou mít regionální i lokální mutace. Vstup společnosti Vltava Labe Press do Moravského novinového nakladatelství a organizační změny nám dnes potrvdil pověřený vedoucí Rovnosti Antonín Dilenc. Personální změny potvrdila také vedoucí odborům Moravského novinového nakladatelství Olga Vondráková. "Opravdu dochází k organizačním zěmnám a v důsledku toho k hromadnému propouštění a vedení firmy o této situaci s vedením odborové organizace jednalo a jedná."

Markéta Kaclová, Blanka Černá Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme