Kajínek zmizel beze stopy

Policisté, kteří už šestý den hledali na Šumpersku uprchlého vězně Jiřího Kajínka, ani dnes nenašli žádné stopy, které by naznačovaly, zda dvojnásobný nájemný vrah vůbec překročil hranice regionu. Proto se i o víkendu do blízkosti Mírova znovu vrátí policisté v plném nasazení. Oznámil to mluvčí koordinačního pátracího štábu policie Josef Ostřanský.

Tento článek je více než rok starý.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Policie prý prohledala už téměř stovku objektů, ale nic neobjevila. Zároveň se ale nepodařilo vyloučit, že by se tam Kajínek už nevyskytoval, proto se i zítra vrátí na Šumpersko kolem 120 policistů. Ostřanský uvedl, že kromě policistů ze Šumperska a okolních okresů pomáhají v těchto místech pátrat po uprchlém vrahovi také pohraniční pátrací oddíly, zásahová jednotka severomoravského kraje, členové Útvaru rychlého nasazení i oddíl doprovodu vlaků. Kajínkovy fotografie mají k dispozici také pasová oddělení na hraničních přechodech.

Dvojnásobný vrah Jiří Kajínek utekl z mírovské věznice v neděli v 18:20. Na útěku ho nezastavila ani střelba strážného, psi ztratili stopu u nedalekého potoka. Kvůli útěku nebezpečného vězně bylo už postaveno mimo službu osm lidí, mezi nimi i náměstek ředitele Mírova Květoslav Vlasák. Řediteli věznice Milanu Kohoutkovi snížili nadřízení plat.

Markéta Kaclová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme