V Karlových Varech došlo k vloupání do zlatnictví. Škodu policie odhaduje na několik milionů

Neznámí zloději vyloupili v pondělí ráno v Karlových Varech zlatnictví. Podle prvních odhadů způsobili škodu za několik milionů korun, informovala krajská policejní mluvčí Kateřina Krejčí. Vloupání se odehrálo v lázeňské části města na jedné z nejrušnějších karlovarských ulic, na Staré Louce.

Karlovy Vary (Aktualizováno: 12:09 4. 2. 2019) Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Na objasnění případu a dopadení pachatele policie pracuje. „Nasadili jsme do pátrání i vrtulník a policejní psy,“ doplnila Krejčí. Během vloupání nebyl nikdo zraněn.

Celé dopoledne stála kolem zlatnictví, které je součástí objektu hotelu Krásná královna, policejní auta a policisté v civilu i v uniformách vloupání vyšetřovali.

„Když jsme na 9.30 přišly do práce, tak už tady policejní auta stála a všude byli policisté,“ řekly pracovnice sousedního klenotnictví Pandora. Vyloupené zlatnictví ale není ohrazeno policejní páskou, a tak si běžní turisté nebo lázeňští hosté většinou ničeho nevšimli.

Policie zatím nezveřejnila žádné další detaily o činu nebo pravděpodobných pachatelích. Zlatnictví se stalo terčem zločinců v Karlových Varech už podruhé v posledních týdnech. Na konci ledna bylo přepadeno zlatnictví poblíž autobusového nádraží.

Ivana Sedláčková, ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme