Kateřina Zemanová se chystá na roli 'první dcery'. Příští týden se sejde s poradci

Učit se etiketě, zdokonalovat cizí jazyky a mnohé další čeká dceru budoucího prezidenta Kateřinu Zemanovou. S poradci se sejde příští týden, aby probrali vše, co bude jako „první dcera“ potřebovat.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Miloš Zeman s dcerou

Miloš Zeman s dcerou | Zdroj: ČTK

Počítá s tím, že bude s oběma rodiči oficiálně vystupovat. Uvedla to v České televizi.

„Role si rozdělíme tak, že maminka bude první dáma a bude plnit maximum rolí. Ale já jsem si říkala, že když jsem vystupovala po tátově boku v kampani, že bych určitě někdy ráda vystupovala po boku obou rodičů," řekla.

„A jsou tady témata, kterým bych se sama chtěla věnovat. Chtěla bych upozornit na poruchy příjmu potravy. Myslím, si , že je to téma, o kterém se málo mluví,“ dodala Zemanová.

Budoucí první dcera už má také druhý den ochranku. Podle svých slov si na ní rychle zvykla. „Musím se přiznat, že na začátku jsem ji nechtěla ani jsem nepočítala s tím, že ji mít budu. Ale nakonec mi bylo oznámeno, že je to nutné, protože jsem vystupovala po boku táty celou dobu kampaně, takže více jsem ohrožená já, než maminka. Myslím si, že je to nutné a zvykla jsem si docela rychle,“ svěřila se.

Simona Bartošová, Pavla Firbacherová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme