Koncert Madonny na pražském Chodově se blíží

V Praze na Chodově vrcholí přípravy na koncert americké zpěvačky Madonny. Světoznámá umělkyně tam vystoupí už 13. srpna. Organizátoři očekávají, že se na show přijde podívat na 45 tisíc lidí.

Tento článek je více než rok starý.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Madonna

Madonna | Foto: Martin Šulc

Jak daleko jsou přípravné práce, Českému rozhlasu exkluzivně prozradil mluvčí pořádající agentury Petr Novák. "Začíná práce na třech tribunách, které tam budou, staví se zázemí, připravují se šatny pro Madonnu. Plocha pod pódiem se zpevňuje, překrývá se ocelovými deskami z Německa, podkladové desky se dávají i pod tribunu. Co se týče Madonniných požadavků, nezaznamenali jsme nic, co by vybočovalo z běžných přání hvězdy velikosti Madonny."

Technické vybavení pro koncert americké zpěvačky Madonny a členy jejího doprovodu přiveze do České republiky téměř 70 nákladních vozů, z nich díly k sestavení pódia veze do přírodního amfiteátru v Praze na Chodově 16 kamionů.

V době Madonnina vystoupení bude omezený vjezd do okolních ulic, který bude povolen pouze místním obyvatelům. Pořadatelé proto doporučují návštěvníkům využít k příjezdu a odjezdu městskou hromadnou dopravu a auta nechat doma. Vstupenka na koncert platí zároveň jako celodenní lístek na MHD.

Proti koncertu slavné zpěvačky protestovali členové občanského sdružení Chodov. Především starší obyvatelé Chodova a okolí se obávají hluku, dopravního kolapsu a nepořádku. Zastupitelstvo Prahy 11 ale nakonec koncert schválilo.

Americká popová zpěvačka Madonna do české metropole dorazí v rámci obnoveného turné Sticky & Sweet, s nímž loni vystupovala v Evropě a v Severní i Jižní Americe.

Přečtěte si také: Madonna dnes vystoupí v ruském Petrohradu, letadla rozhánějí mraky
Sledujeme: srpnový koncert Madonny v Praze 11

Petr Kořínek, Alena Adámková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme