Kreslíř tykadel se v převleku dostal do štábu ODS. Mluvil i s Nečasem

Kolem půl osmé večer bylo ve štábu ODS na Pankráci poměrně rušno. Dorazil tam totiž Tykadlový řidič Roman Smetana, známý ničením předvolebních plakátů v Olomouci.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Bývalý řidič MHD Roman Smetana byl propuštěn z olomoucké vazební věznice | Zdroj: ČTK

Smetana se do štábu dostal v převleku za dokumentaristu, proto byl do místnosti vpuštěn. Podařilo se mu dokonce navázat rozhovor s premiérem Petrem Nečasem. Po krátké chvíli ho ale ochranka vyvedla.

Bývalého řidiče Romana Smetanu, který měl v pondělí nastoupit do vězení, zadrželi už včera večer policisté v Rožnově pod Radhoštěm. Už tam se chtěl premiérem setkat. Doufal, že ho zastihne v době, kdy předseda vlády půjde volit.

Smetana ho chtěl oslovit, představit se mu a nechat se zatknout. Policie ale bývalého řidiče zadržela dřív, než se do volební místnosti dostal. Stále však nebyl vydán zatykač, a tak musel být Smetana propuštěn.

Smetana je známý tím, že pokreslil na protest proti politickým elitám nejméně 30 reklam na autobusech, které si před volbami v roce 2010 zaplatily politické strany.

Průběžně aktualizované výsledky krajských a senátních voleb

Číst článek

Věra Pfeifferová, ak Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme