Při srážce tří aut na Kutnohorsku zemřeli tři lidé. Policie odklání dopravu na silnici u Drobovic

U Drobovic na Kutnohorsku se v pátek v poledne srazila cisterna a dvě osobní auta. Tři lidé při nehodě zemřeli, další dva utrpěli těžká zranění. Příčinu nehodypolicie šetří, řekla policejní mluvčí Vendulka Marečková. Kvůli odklízení následků bude místo nehody na silnici 1/38 uzavřené do pozdních nočních hodin.

Aktualizováno Kutná Hora (Aktualizováno: 20:18 2. 8. 2019) Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Srážka nákladního a dvou osobních aut si vyžádala tři mrtvé. | Zdroj: Policie ČR

V jednom z osobních vozů zemřeli dva dospělí (řidič ročník 1983 a spolujezdkyně ročník 1986) a jedno dítě. „Jednalo se o rodinu,“ uvedla Marečková. Autem jelo ještě druhé dítě, které utrpělo těžká zranění, a bylo sanitkou převezeno do nemocnice.

Těžká zranění utrpěl také řidič cisterny. Čtyřčlenná posádka druhého osobního vozu byla jednorázově ošetřena v nemocnici.

Příčina tragické nehody zatím není známa. „Okolnosti a míra zavinění této tragické dopravní nehody je v šetření skupiny dopravních nehod a kriminální služby,“ sdělila Marečková.

Naposledy si vyšší počet obětí vyžádala v Česku nehoda ze 17. července, kdy se na železničním přejezdu v Černožicích na Královéhradecku srazilo auto s vlakem. Nepřežili to čtyři lidé - dva dospělí a dvě děti, kteří cestovali v autě.

O šest dní dříve zahynuli tři lidé při srážce dvou dodávek a dvou osobních aut mezi Dubem nad Moravou a Charváty na Olomoucku. Další dva lidé byli těžce zraněni a tři lehce až středně těžce

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme