Kvůli tragédii v Queensu se sešel i český krizový štáb

Česká republika nebude po pádu letadla v New Yorku zpřísňovat svá bezpečnostní opatření. Po mimořádném večerním jednání ústředního krizového štábu to řekl ministr vnitra Stanislav Gross. Podle něj žádné operativní informace nenasvědčují tomu, že by se bezprostředně měla bezpečnostní situace zhoršit .

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

S.Gross a J.Šling

S.Gross a J.Šling | Foto: Petra Mášová | Zdroj: ČTK

České bezpečnostní složky podle Grosse zatím nemají o dnešní havárii dopravního letounu dostatek informací. "Nechceme situaci podceňovat, ale v této chvíli nelze odpovědět na otázku, zda šlo o technickou závadu či jiný akt," poznamenal ministr.

Podle ministra dopravy Jaromíra Schlinga, jenž se mimořádného jednání krizového štábu zúčastnil, nebude mít dnešní nehoda v New Yorku vliv na leteckou dopravu mezi USA a Českou republikou.

Milan Kopp, Lenka Rákosová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme