Kvůli zmizelé Terezce další výslechy matky

Kriminalistům se stále nedaří nalézt konkrétní stopu k nalezení pětileté Terezky Čermákové z Kladna. Její zmizení oznámila matka holčičky už dvacátého června. Od té doby trvá intenzivní pátrání. Jak dodává náš spolupracovník Ladislav Pavlík, detektivové na nejbližší hodiny připravují další ze série výslechů matky pohřešovaného dítěte.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Dosavadní rozhovory s Helenou Čermákovou policisté označili jako zmatené a nikam nevedoucí. Chtějí si proto zejména objasnit některé detaily, které by mohly napomoci k eliminování stávajících verzí případu. Přesný termín bude ale záviset na momentálním zdravotním stavu 27leté ženy. Ta je v nemocničním ošetření po sebevražedném skoku z okna. Jasno do pátrání pak nevnesly ani písemnosti, které po sobě matka Terezky nechala. Žena v nich sice přiznává vinu za zmizení své dcery, současně ale toto tvrzení popírá. Speciální tým prověřoval některé lokality v Kladně. Mezi nimi nechyběla ani jedna z chat na okraji města. Tu měla krátce před zmizením dívky koupit sestra Heleny Čermákové.

Markéta Kaclová, Ladislav Pavlík Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme