Policie obvinila pražského fyzioterapeuta ze znásilnění dítěte. Pátrá se po dalších obětech

Padesátiletý fyzioterapeut s ordinací v Hostivaři je podezřelý ze znásilnění nezletilé pacientky. „Ke zneužívání oběti docházelo mezi lety 2015 až 2019,“ uvedl mluvčí pražské police Jan Daněk pro server iROZHLAS.cz. Kriminalisté se nyní obracejí na veřejnost ve snaze nalézt fyzioterapeutovy další možné oběti.

Praha Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

ilustrační foto

Policie pátrá po dalších možných obětech lékaře (ilustrační foto) | Foto: René Volfík | Zdroj: iROZHLAS.cz

Pacientka, kterou fyzioterapeut podle vyšetřovatelů znásilňoval, začala k lékaři chodit v dětském věku kvůli problémům se skoliózou.

„Kriminalisté nemohou vyloučit, že poškozených může být víc, proto se touto cestou obracíme na veřejnost. Jestliže se někdo stal obětí tohoto lékaře-fyzioterapeuta z pražské Hostivaře, ať se ozve přímo kriminalistům na telefonní číslo 731 553 156. Prosíme, ať se ozvou i pacienti, kterým tento lékař injekčně aplikoval nějaké látky,“ uvedl mluvčí pražské policie Jan Daněk.

Za trestný čin znásilnění spáchaném na dítěti mladším patnácti let nyní hrozí pachateli v případě odsouzení až dvanáct let odnětí svobody.

dno Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme