Lessy se měl scházet s kontroverzním poradcem VV Morozem i po jeho odchodu z vnitra

Policejní prezident Petr Lessy se měl údajně radit s kontroverzním poradcem Věcí veřejných Michalem Morozem. Podle deníku Právo se měli scházet i po Morozově odchodu z ministerstva vnitra.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Policejní prezident Petr Lessy | Zdroj: ČTK

Standardně se měli Lessy s Morozem scházet v době, kdy byl ministrem vnitra Radek John. Jenže schůzky pokračovaly i v době, kdy John z úřadu odešel, stejně jako Moroz. Pod podmínkou anonymity to serveru Novinky.cz řekl bývalý člen policejní ochranky:

„Tyto návštěvy pak pokračovaly, i když ministr John skončil a pan Moroz už nebyl na vnitru.“

Moroze měl na policejní prezidium vozit Lessyho náměstek Pavel Osvald, aby se údajně Moroz vyhnul kontrole při vstupu do budovy.

„Byli oba vidět. Respektive byl vidět pan Moroz, který v garáži vlastně nastoupil přímo do dveří výtahu, a mohl tak jet přímo k policejnímu prezidentovi,“ potvrzuje bývalý len ochranky.

Na schůzce nebo schůzkách policejního prezidenta s kontroverzním poradcem Věcí veřejných ale zdroj novinek nebyl. Lessy, Moroz i Osvald informace odmítají.

Květa Moravcová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme