Letadla společnosti Wizz Air nabírají zpoždění

Leteckou společnost Wizz Air zasáhly potíže. Pražské lety mohou mít až desetihodinová zpoždění. Důvodem je porucha jednoho ze strojů, kterému začal unikat olej.

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Letadlo společnosti Wizz Air

Letadlo společnosti Wizz Air | Foto: Wizz Air

Technická závada dopadla největší mírou na cestující linky do švédského Malmö. Podle letového řádu je totiž její odlet posunutý z plánovaných 6.20 ráno na 15.45.

Ovlivněné jsou ale i další spoje, které měl rozbitý Airbus A320 odbavit. Wizz Air se o cestující podle dostupných informací postaral na základě evropských norem. Lidé dostali poukazy na jídlo a pití, ti kteří nechtějí cestovat si mohou změnit datum odlet, anebo si nechat vrátit peníze zpět.

Začátkem srpna měla problémy s letadlem i společnost Travel Service, když její letadlo z neznámých příčil sjelo z ranveje brněnského letiště. Na palubě ale nebyli v tu dobu žadní cestující, jelikož se podle mluvčí společnosti Vlaďky Dufkové jednalo o technický přelet.

Přečtěte si také:
Češi, kteří uvízli na Krétě, už jsou doma
V Brně sjelo z ranveje letadlo Travel Service
Letadlo Travel Service neplánovaně přistálo na budapešťském letišti

Lukáš Vincourek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme