Letadlo do Británie muselo nouzově přistát v Praze kvůli podezření na výbušné zařízení

Letadlo společnosti easyJet směřující z Polska do Velké Británie bylo v noci na pondělí odkloněno na pražské letiště kvůli možnému výbušnému zařízení na palubě stroje. Informovala o tom britská média. Letiště později sdělilo, že při pyrotechnické prohlídce nebyl nalezen žádný nebezpečný předmět.

Praha Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Letadlo společnosti easyJet

Letadlo do Bristolu nouzově přistálo v Praze kvůli možnému výbušnému zařízení (ilustrační foto) | Foto: Nicolas Economou/NurPhoto | Zdroj: Reuters

Pražské letiště na twitteru uvedlo, že letadlo bezpečně přistálo v Praze v neděli ve 22.50 SEČ.

Malé letadlo narazilo do elektrického vedení nedaleko Washingtonu. 120 000 lidí bylo bez proudu

Číst článek

„Ve 22.50 bezpečně přistálo na pražském letišti odkloněné letadlo na lince Krakov – Bristol. Na palubě bylo hlášeno podezření na přítomnost nástražného výbušného systému,“ napsalo na svých stránkách letiště v Praze.

Policie na twitteru potvrdila, že na místě zasahují její pyrotechnici a zjišťují přítomnost nahlášeného výbušného systému. Později letiště sdělilo, že v letadle žádný nebezpečný předmět odhalen nebyl.

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme