Lídrem ODS ve Středočeském kraji bude Tlustý

Lídrem kandidátky Občanské demokratické strany ve Středočeském kraji pro volby do Poslanecké sněmovny v roce 2006 bude Vlastimil Tlustý. Rozhodli o tom účastníci sobotního regionálního sněmu v Nymburku.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Vlastimil Tlustý | Zdroj: ČTK

Moravskoslezskou ODS povede do sněmovních voleb poslanec a bývalý ministr dopravy a spojů Martin Říman, který se v regionu ve volbách utká s předsedou Poslanecké sněmovny a moravskoslezským lídrem ČSSD Lubomírem Zaorálkem.

Pražská ODS si svého prvního muže na kandidátce vybrala už v pátek. Stal se jím podle očekávání předseda strany Mirek Topolánek. Kandidátky budou definitivně schváleny 25. listopadu na výkonné radě ODS před stranickým sjezdem v Brně.

Svého lídra ve Středočeském kraji má jasného už i KDU-ČSL. Při nominační krajské konferenci zvítězila poslankyně Vlasta Parkanová. Sociální demokraté rozhodnou o středočeském volebním lídrovi na nominační konferenci 17. prosince. Horkým favoritem je ministr průmyslu a obchodu Milan Urban.

Marie Matúšů Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme