Cyklista přepadl v Praze ženu s koloběžkou. Z tašky na řídítkách jí ukradl 400 tisíc korun

Kriminalisté pátrají po muži, který začátkem prosince na Praze 8 oloupil ženu o 400 tisíc korun. Ta se večer vracela z práce na koloběžce s větším obnosem peněz, když k ní přijel cyklista a strhnul jí tašku s penězi z řídítek. Muži může hrozit za tento trestný čin až desetiletý trest za mřížemi.

Praha (Aktualizováno: 11:49 18. 2. 2019) Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Cyklista podezřelý z odcizení 400 tisíc korun | Zdroj: Policie České republiky

Loupež se stala v ulici Na Pěšině po sedmé hodině večer. Žena tlačila koloběžku, přičemž tašku s penězi měla zavěšenou pouze na řídítkách. Cyklista k ní přijel, strhl tašku a následně ujel směrem do Kobyliské ulice.

Kolo, na kterém odjel podezřelý z loupeže | Zdroj: Policie ČR

Podezřelého však zachytila kamera a policistům se podařilo najít i kolo, na kterém muž přijel. Případ je nyní prověřován pro podezření ze spáchání loupeže, za což pachateli v případě odsouzení hrozí až desetiletý trest odnětí svobody.

Policisté zatím po muži stále pátrají a prosí veřejnost o další informace a svědectví, které lze zavolat na linku 158 nebo osobně sdělit na jakékoli služebně.

pla Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme