Lupiči odvezli z obchodu bankomat

Neznámí lupiči ukradli v noci ze supermarketu Billa ve Frýdku-Místku bankomat firmy GE Capital Bank. Pomocí automobilu rozbili výlohu, přístroj vytrhli ze země a s lupem ujeli. V bankomatu bylo zřejmě několik miliónů korun.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nefunkční bankomat | Foto: Jan Rosenauer

Budovu podle policie hlídá bezpečnostní agentura, jejíž pracovníci ale na místo dorazili tři minuty od okamžiku, kdy o loupeži dostali elektronický signál. Lupiče už na místě nezastihli. Je možné, že pachatelů bylo více.

V poslední době nejsou podobné loupeže výjimečné. V září neznámí zloději ukradli bankomat ze sokolovské pobočky GE Capital Bank. Pachatelé jej vytrhli z podlahy a odvezli. Ústav proto uvažoval o přemístění bankomatů na bezpečnější místa.

V červenci neznámí zloději odcizili bankomat v karlovarském supermarketu Baumax; způsobili přitom škodu za dva miliony korun. V srpnu zloději ukradli bankomat České spořitelny se zhruba 1,5 milionu korun v Náchodě. V únoru zase někdo odcizil bankomat z bruntálské prodejny Billa.

Jana Zemanová, Martin Hromádka Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme