M. Topolánek se omluvil P. Bémovi za kritiku

Premiér Mirek Topolánek se omluvil místopředsedovi ODS Pavlu Bémovi, že v tisku kritizoval jeho práci ve vyjednávacím týmu. Jako jedinou variantu prezidentské volby totiž Bém prosazoval tajnou volbu, které se ale nakonec nepodařilo docílit.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Pavel Bém | Foto: Marián Vojtek

Deník Právo dokonce uvedl, že Bém už není členem vyjednávacího týmu. Mirek Topolánek proto svému stranickému kolegovi vzkázal: "Neomlouvám se často. Dneska to udělám. Z hlediska formy určitě, z hlediska obsahu také. Je vidět, že nám všem tečou nervy, takže se Pavlu Bémovi omlouvám. Samozřejmě, zůstává členem vyjednávacího týmu. A to že jsme se snažili věci na grémiu vyříkat, je jasné. A výsledkem je dnešní moje omluva." řekl Topolánek.

Pavel Bém omluvu šéfa ODS přijal. Ještě před tím v Ranním Radiožurnálu Bém popřel, že by ho Topolánek zbavil funkce ve vyjednávacím týmu. "Samozřejmě atmosféra houstne, nervozita narůstá před zítřejší volbou. Mirku Topolánkovi zřejmě ujely nervy, já jsem četl nějaký rozhovor v Lidových novinách, teď jsme si vysvětlovali jeho obsah a došli jsme k nějakému závěru. Každopádně před sebou máme volbu a cíl - zvolit Václava Klause prezidentem České republiky."

Milan Kopp, Věra Pfeifferová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme