Mechanik uhořel při požáru autodílny

Jeden lidský život si vyžádal ranní požár autoservisu v Chodově na Sokolovsku. Popáleniny utrpěli i další dva jeho spolupracovníci. Hasiči se nyní snaží zabránit možnému výbuchu svářecí soupravy uvnitř dílny.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

požár střechy | Foto: Jan Rosenauer

Autoservis začal hořet ráno před osmou hodinou. Dvěma ze tří mužů, kteří byli v dílně, když požár vypukl, se podařilo utéct. Jeden ze zraněných byl ošetřen na místě, druhého odvezla záchranka do nemocnice. Rozsah jeho zranění zatím není znám. Třetí automechanik však v dílně zůstal a jeho ohořelé tělo vynesli hasiči až během likvidace požáru.

Proč v dílně začalo hořet, to vyšetřovatelé dosud nezjistili. "Zatím nevíme, protože se nemůže dovnitř, je tam nebezpečí výbuchu, takže není možné, aby jednotky šly dovnitř a provedly ohledání místa činu," uvedl Ludvík Molač, ředitel územního odboru sokolovských hasičů.

V autodílně byla totiž při zásahu objevena svářecí souprava s tlakovými lahvemi. Ty nyní hasiči musí stále ochlazovat proudem vody, aby zabránili jejich explozi.

Marika Táborská Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme