Mechanik uhořel při požáru autodílny

Jeden lidský život si vyžádal ranní požár autoservisu v Chodově na Sokolovsku. Popáleniny utrpěli i další dva jeho spolupracovníci. Hasiči se nyní snaží zabránit možnému výbuchu svářecí soupravy uvnitř dílny.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

požár střechy | Foto: Jan Rosenauer

Autoservis začal hořet ráno před osmou hodinou. Dvěma ze tří mužů, kteří byli v dílně, když požár vypukl, se podařilo utéct. Jeden ze zraněných byl ošetřen na místě, druhého odvezla záchranka do nemocnice. Rozsah jeho zranění zatím není znám. Třetí automechanik však v dílně zůstal a jeho ohořelé tělo vynesli hasiči až během likvidace požáru.

Proč v dílně začalo hořet, to vyšetřovatelé dosud nezjistili. "Zatím nevíme, protože se nemůže dovnitř, je tam nebezpečí výbuchu, takže není možné, aby jednotky šly dovnitř a provedly ohledání místa činu," uvedl Ludvík Molač, ředitel územního odboru sokolovských hasičů.

V autodílně byla totiž při zásahu objevena svářecí souprava s tlakovými lahvemi. Ty nyní hasiči musí stále ochlazovat proudem vody, aby zabránili jejich explozi.

Marika Táborská Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme