Metro C nezastavil pokus o sebevraždu. Muž spadl do kolejiště po záchvatu křečí

Provoz pražského metra ve čtvrtek ráno přerušil pád muže do kolejiště. K incidentu došlo ve stanici Pražského povstání, část linky mezi stanicemi Florenc a Kačerov byla proto zhruba hodinu uzavřena. Dopravní podnik zavedl náhradní autobusovou dopravu.

Praha (Aktualizováno: 9:20 25. 5. 2017) Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Pražské metro (ilustrační foto) | Foto: Filip Jandourek | Zdroj: Český rozhlas

Podle mluvčí pražských záchranářů Jany Poštové se nejednalo o pokus o sebevraždu. „Sedmatřicetiletý muž měl podle svědků po záchvatu křečí spadnout do kolejiště," uvedla pro iROZHLAS.cz. Záchranáři muže po ošetření uvedli do umělého spánku a převezli do motolské nemocnice. Příčina jeho zdravotních potíží zatím není známá.

„Pád muže do kolejiště do kolejiště byl nahlášen v 7.47, informaci jsme dostali od záchranné služby," řekla serveru iROZHLAS.cz mluvčí pražských policistů Andrea Zoulová. Na místě podle ní zasahovali záchranáři, hasiči i policisté.

„Podle kamerových záznamů spadl muž do kolejiště bez cizího zavinění," doplnila Zoulová.

Pražští záchranáři podle své mluvčí Jany Poštové přijali první zprávu o osobě v kolejišti v 7.45. První záchranáři na místo dorazili o sedm minut později. 

mos, ako, ph Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme