Metro na části linky C ráno stálo. Muž spáchal skokem pod vlak sebevraždu

Metro na části linky C se v pondělí brzy ráno na 1,5 hodiny zastavilo. Ve stanici Chodov totiž muž skočil pod přijíždějící vlak. Provoz mezi stanicemi Háje a Kačerov byl přerušen. Na místě zasahovali záchranáři, policisté i hasiči.

Praha (Aktualizováno: 8:36 31. 7. 2017) Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Pražské metro (ilustrační foto) | Foto: Filip Jandourek

Skok člověka pod vlak zastavil krátce po šesté hodině ranní metro na části linky C. Vlaky nejezdily mezi zastávkami Háje a Kačerov.

„Policie nám volala zhruba v 6.15 ráno. Na místo jsme vyslali lékařskou a záchranářskou posádku, přičemž první byla na místě za sedm minut od přijetí tísňové výzvy,“ uvedla pro server iROZHLAS.cz mluvčí pražských záchranářů Jana Poštová.

„Asi čtyřicetiletý muž utrpěl závažná poranění neslučitelná se životem a záchranáři už mu nedokázali pomoci. Na místě je proto vystřídal koroner,“ upřesnila.

„S největší pravděpodobností jde o sebevraždu. Podle výpovědí a kamerových záznamů skočil muž pod přijíždějící soupravu metra,“ doplnil mluvčí pražských policistů Jan Daněk.

Pražský dopravní podnik musel kvůli skoku muže pod vlak zavést náhradní autobusovou dopravu XC, která jezdila v dotčeném úseku. Krátce před 7.45 pak byl provoz obnoven.

ako Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme