Začíná výluka metra C mezi stanicemi Kačerov a Pražského povstání. Dopravní podnik mění pražce

Kvůli opravám trati od pátku až do pondělí nepojede pražské metro v úseku Pražského povstání a Kačerov. Dopravní podnik pro cestující zajistil náhradní autobusovou dopravu XC. Po dobu výluky budou častěji jezdit taky autobusové linky 135 a 196.

Praha Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Pražské metro (ilustrační foto) | Zdroj: Dopravní podnik hlavního města Prahy

„Plánujeme vyměnit dřevěné pražce za betonové a to ve dvou úsecích. Dopravní podnik zajistil pro cestující dostatek informačních materiálů,“ dodala pro Radiožurnál mluvčí dopravního podniku Aneta Řehková.

Výměna eskalátorů v metru na Knížecí se odkládá. Nové vedení Prahy chce vědět, zda je nutná

Číst článek

Během výluky musí také cestující počítat s tím, že v okolí stanic metra Pražského povstání a Kačerov budou mírně posunuty zastávky linek 134, 138, 189 a 215. Detailní informace najdou lidé na webu pražského dopravního podniku.

Obyvatelé a návštěvníci Prahy v následujících dnech čeká i omezení tramvajové dopravy v okolí Strossmayerovo náměstí v Praze 7. Tramvaje od čtvrtka nejezdí od křižovatky Strossmayerovo náměstí k nábřeží Kapitána Jaroše.

Tramvaje úsek objíždějí, náhradní autobusová doprava není zavedena. Dopravní podnik zavedl během Velikonoc tramvajové linky 27 a 34. Nábřeží Kapitána Jaroše zůstane pro tramvaje uzavřené až do 5. května.

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme