Dárkem může být i fotbalista Milan Baroš. Ježíškova vnoučata už splnila více než patnáct tisíc přání

Paní Zdeňka celý život fandí fotbalovému klubu Baník Ostrava. Nikdy ale neviděla naživo žádný jejich zápas ani trénink. Přála si proto od Ježíškových vnoučat setkat se s fotbalistou Milanem Barošem a vidět trénink svého oblíbeného družstva.

Ostrava Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Paní Zdeňka z domova pro seniory v Ostravě potkala díky Ježíškovým vnoučatům fotbalistu Milana Baroše. | Foto: FC Baník Ostrava

Paní Zdeňka toho během setkání moc nenamluvila, ale s o to větším zájmem a radostí sledovala, jak fotbalisté včetně Milana Baroše teď trénují volné přímé kopy. „V tuhle chvíli je to pro mě nejhezčí okamžik,“ řekla Lucie Varečková, jedno z Ježíškových vnoučat, při pohledu na paní Zdeňku. „Můj taky,“ potvrdila šťastná důchodkyně.

Ježíškova vnoučata nám změnila život, říká žena, která pečuje o seniory v Benátkách nad Jizerou

Číst článek

Po tréninku mířil Milan Baroš přímo k přihlížející skupince. „Dobrý den, mladá paní. Máte se?“ oslovil velkou fanynkou Baníku a poté jí podepsal dres. „To jste si vybrala dobrý klub. Ukažte, ten vám bude slušet,“ řekl s úsměvem.

„Je fajn udělat radost těmhle lidem. A vidět to zapálení v nich, že se mohli s námi setkat, přijít se podívat na trénink,“ myslí si o projektu fotbalista FC Baník Ostrava. 

Spokojená byla i dárkyně setkání. „Jsem strašně šťastná, že paní Zdeňka se tady usmívá jak sluníčko a že má dneska v podstatě asi jeden z nejkrásnějších dnů ve svém životě,“ myslí si.

I přání paní Zdeňky najdete mezi dalšími na webu Jeziskovavnoucata.cz. V současnosti je na něm více než patnáct tisíc přání.

Michal Polášek, dok Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme