Miloš Zeman oslaví se svými příznivci druhé volební období. Na Hrad pozval 1000 hostů

Prezident Miloš Zeman příští týden se svými příznivci oslaví čtvrteční opětovné uvedení do funkce hlavy státu. Na Pražském hradě pro ně uspořádá koncert. Prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček potvrdil, že bylo pozváno asi tisíc hostů. Podrobnosti chce Ovčáček sdělit na úterní tiskové konferenci. Podle prvních informací je koncert naplánován zřejmě na středu.

Praha Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Prezident Miloš Zeman | Zdroj: Pražský hrad

Zeman své příznivce zval na Pražský hrad kolem výročí inaugurace ve svém prvním funkčním období každoročně. Před rokem jim na akci jako prvním oznámil své rozhodnutí obhajovat prezidentský mandát. Na Hradě bylo připraveno pohoštění a koncert vážné hudby asi pro 900 hostů.

'Milá ženo Ivanko...' Přečtěte si celý inaugurační projev prezidenta Miloše Zemana

Číst článek

Letos by se měla oslavy zúčastnit podle Ovčáčka zhruba tisícovka hostů. „Jde o koncert na počest inaugurace prezidenta republiky,“ poznamenal. Podrobnosti o koncertu, o termínu či místu konání chce zveřejnit na úterní tiskové konferenci.

Před rokem se akce konala pod názvem ‚Můj čtvrtý rok s vámi‘. Hrála na ní Hudba Hradní stráže a Policie ČR pod řízením dirigenta Václava Blahůnka.

Akce se v minulosti účastnili politici blízcí Zemanovi nebo spříznění podnikatelé a umělci.

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme