Ministr školství Dobeš bude hájit svého podřízeného Bátoru

Personální ředitel ministerstva školství Ladislav Bátora se nedopustil žádného výroku neslučitelného s výkonem své funkce a své názory nepromítá do své práce. Ve Dvaceti minutách Radiožurnálu to řekl ministr školství Josef Dobeš.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Tisková konference k omezení sítě středních škol ČR, ministr školství Josef Dobeš | Foto: Filip Jandourek

Ministr hodlá tímto způsobem Bátoru obhajovat na úterní schůzce s představiteli TOP 09, kteří žádají Bátorovu rezignaci.

Přehrát

00:00 / 00:00

Ministr školství Josef Dobeš mluví o výrocích personálního ředitele úřadu Ladislava Bátory ve Dvaceti minutách Radiožurnálu.mp3

„Kdybych zaznamenal, že pan Bátora se dopustil nějakého výroku, který má za svým jménem a je neustále dávaný, ale je hmatatelný a jasný, se mnou nemůže spolupracovat, a kdyby své názory, na které má právo, promítal do své profese, do své práce, tak s ním nemohu spolupracovat. A budu jim garantovat, že ani jedno se nestalo,“ řekl Josef Dobeš.

TOP 09 žádá odstoupení Ladislava Bátory z funkce kvůli jeho opovržlivým výrokům na adresu šéfa TOP 09 Karla Schwarzenberga.

Štěpánka Čechová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme