Miroslavu Horníčkovi se už daří lépe

Zdravotní stav třiaosmdesátiletého herce Miroslava Horníčka, který je desátým dnem hospitalizován na jednotce intenzivní péče liberecké nemocnice, se zlepšuje. Českému rozhlasu to potvrdil ředitel nemocnice Jaroslav Krutský. Pokud nenastanou komplikace, mohl by být nejpozději do dvou týdnů propuštěn domů.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Miroslav Horníček | Foto: Archiv ČRo

"Stav pana Horníčka se opět zlepšil oproti včerejšku a jeho zdravotní stav se blíží v podstatě zdravotnímu stavu v době před přijetím. Pokud nedojde k určité komplikaci nebo k nějaké nové krizi, tak bych to viděl tak na jeden až dva týdny - ono se to dost špatně prognózuje. Pak by šel zpátky do domácího ošetřování, má zajištěno domácí ošetřování v rodině doktora Mareše," řekl Českému rozhlasu ředitel Krutský.

Populární herec a spisovatel trpí chronickým cévním onemocněním mozku a v minulosti prodělal několik cévních příhod. V minulých dnech se jeho dlouhodobé zdravotní potíže závažně zhoršily.

Ivana Bernáthová, Marika Táborská Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme