Dálnice D1 u Mirošovic byla v noci opakovaně uzavřena. Od rána je provoz obnoven

Dálnice D1 u Mirošovic byla v noci na neděli opakovaně uzavřena kvůli stavbě mostu. Provoz byl před 8.00 obnoven ve dvou pruzích ve směru na Prahu i ve směru na Brno. Dopravní komplikace nebyly, uvedli mluvčí Ředitelství silnic a dálnic Jan Rýdl a policejní mluvčí Veronika Čermáková.

Mirošovice (u Prahy) Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Dálnice (ilustrační foto) | Foto: Iveta Lhotská | Zdroj: MAFRA / Profimedia

První z krátkodobých uzavírek u 22. kilometru dálnice byla před sobotní půlnocí. Kromě montáže nových ocelových nosníků na budovaný most přes dálnici pracovali dělníci nejen na úpravě dopravních opatření, ale též na osazení bednění a dalších souvisejících pracích. „Všechno je hotovo,“ uvedl Rýdl.

Práce a s nimi související uzavírky byly původně plánované už na noc z 27. na 28. července, kvůli větší bezpečnosti provozu je investor, Ředitelství silnic a dálnic, nechal posunout. Zhotovitelem je společnost Eurovia CS.

Mezi Mirošovicemi a Hvězdonicemi opravují silničáři zhruba osm kilometrů dlouhý úsek dálnice. Na trase je šest mostů z toho pět dálničních a jeden nadjezd.

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme