Miss se pro tento rok stala Lucie Váchová z Příbrami

Miss České republiky roku 2003 se stala osmnáctiletá hnědooká plavovláska a studentka gymnázia z Příbrami Lucie Váchová. Je už druhou královnou krásy, pocházející z tohoto města - první byla před pěti lety Kateřina Stočesová. Váchová měří 178 centimetrů, váží 59 kilogramů a má míry 90-60-90. První vicemiss se stala devatenáctiletá Klára Medková z Vyškova, která získala i tituly Miss televizních diváků a Miss sympatie. Třetí místo v soutěži o českou královnu krásy obsadila dvacetiletá studentka jazykové školy Markéta Divišová z Prahy.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Miss ČR 2003 Lucie Váchová | Foto: Otto Ballon Mierny

Na pódiu se oproti minulým ročníkům kvůli novým pravidlům objevilo místo osmnácti jen 12 krasavic. Dvě hodiny v přímém řpenosu ale zůstaly, takže se mohly dívky o to víc předvést při módní přehlídce, volné disciplíně a tradiční promenádě v plavkách. Na pódiu se objevila i Lucie Bílá, Petr Hapka, Petr Janda a Jiří Korn. V porotě usedli mimo jiné první novodobá Miss Československa Ivana Christová, módní návrhářka Beata Rajská, fotograf Petr Škvrně a loňská královna krásy Kateřina Průšová. Její předchůdkyni Dianě Kobzanové při přenosu také odebrali organizátoři titul Miss ČR 2001, protože nafotila sérii erotických snímků.

Podle prezidenta pořádající agentury Miloše Zapletala odlišovala letošní adeptky na titul od jejich předchůdkyň větší profesionalita. Oproti těm z roku 1989 byly také v průměru o tři centimetry vyšší.

Markéta Kaclová, Pavel Prouza Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme