Mluvčími roku 2019 jsou mluvčí hasičů Kavka a Bálek z pojišťovny Allianz, bodovalo i Letiště Praha

Nejlepším mluvčím letošního roku je mluvčí pražských hasičů Martin Kavka. Získal ocenění v oblasti veřejného sektoru. V soukromé sféře se stal nejlepším mluvčím Václav Bálek z pojišťovny Allianz. Titul PR tým roku získala společnost Letiště Praha. Výsledky ve čtvrtek večer vyhlásila profesní organizace PR klub, která soutěž pořádala.

Praha Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Tiskoví mluvčí podle organizátorů akce budují značku institucí. Ilustrační foto | Foto: Jaroslav Gabriel | Zdroj: HZS Středočeského kraje

Cílem ocenění je upozornit na profesionální a etickou práci mluvčích a přispět ke správné prezentaci této profese.

„Mluvčí neslouží jen k předávání informací. Jsou to profesionálové, kteří přímo vytváří veřejnou image jednotlivců, firem nebo institucí,“ popsal jejich práci Martin Opatrný z PR klubu, který soutěž pořádá.

Zachránili desítky životů, teď se dočkali uznání. Pražští hasiči skončili v celosvětové soutěži druzí

Číst článek

Mluvčí hodnotila více než dvacítka odborníků, kteří v každé z výše zmíněných kategoriích vybrali z pěti nominovaných tři finalisty.

Mezi mluvčími veřejného sektoru porota jako nejlepšího vybrala Martina Kavku. Mluvčí pražských hasičů byl za svou práci oceněn už v minulém roce, kdy se dostal do pětičlenného užšího výběru.

Pražští hasiči patří pod Kavkovým vedením, co se komunikace s veřejností týče, mezi nejaktivnější útvary nejen Integrovaného záchranného systému. Například své sociální sítě pravidelně plní textovým i audiovizuálním materiálem o svých zásazích ale také příspěvky, které dávají nahlédnout do zákulisí jejich práce.

Důležitý pro hasiče je taky být vidět. Zvlášť když jde o cvičení USAR týmu. Moje navržená změna ústroje bohužel u velitelů neprošla.

#prijelakavka

09:27 – 17. 10. 2019

1 144

Za Kavkou se umístila Petra Kučerová z vězeňské služby a Jan Rýdl z Ředitelství silnic a dálnic.

Ze státní správy uspěl také Český statistický úřad, který v kategorii nejlepšího PR týmu obsadil druhé místo a třeba na twitteru ho sleduje bezmála 16 tisíc lidí.

zit Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme