Muž zraněný v masopustním průvodu zemřel

Jeden z účastníků masopustního průvodu, do něhož minulou sobotu narazila ve Valašská Polance na Vsetínsku podnapilá řidička, ve zlínské nemocnici zemřel. Pětapadesátiletý muž měl rozsáhlá vnitřní poranění a několik tříštivých zlomenin.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Obrovitá maska před kostelem na náměstí Jiřího z Poděbrad | Foto: Hynek Bulíř

Muž byl po nehodě převezen nejdříve do vsetínské nemocnice a odtud do Zlína, kde podstoupil náročnou pětihodinovou operaci. Lékaři mu při ní museli odebrat jednu ledvinu. Přes veškerou péči dnes v Baťově nemocnici zemřel.

Výrazné zlepšení naopak lékaři zaznamenali u dalšího vážně zraněného muže, který byl několik dní v bezvědomí. Podle lékařů už dýchá bez pomoci přístrojů a jeho stav je relativně dobrý. Při nehodě bylo celkem zraněno šest osob, z toho tři těžce.

Vyšetřování tragédie stále není u konce. Sedmadvacetiletou řidičku Škody Fabia policisté zatím neobvinili, potvrdili pouze, že měla v době srážky v krvi 0,25 promile alkoholu. Nehoda se stala na rovném, přehledném a dobře osvětleném úseku.

Jana Zemanová, Martin Hromádka Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme