Na CK Harmonie Medical zatím 11 trestních oznámení

Nespokojení klienti cestovní kanceláře CK Harmonie Medical z Háje ve Slezsku podali zatím 11 trestních oznámení kvůli nesplnění smluvních podmínek ze strany společnosti. Majitelku cestovní kanceláře Harmonie Medical Hanu Vítečkovou zatím policie nevyslechla. Podle zástupce opavského policejního ředitele Jana Kužela, vyšetřování teprve začíná. "Bude to nějakou dobu trvat, protože těch lidí bude hodně a bude se upřesňovat výše eventuálně způsobené škody."

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Jadranské moře | Foto: Alena Palečková

Podle severomoravské policejní mluvčí Soni Bradáčové ale nebude počet trestních oznámení s největší pravděpodobností konečný. Policie má totiž informace z různých míst republiky, že i tam bylo přijato několik dalších. Ta ale v Opavě, kde se případem zabývají, dosud nedostali. Poškození klienti cestovní kanceláře navíc chtějí na majitelku firmy podat hromadnou žalobu.

Majitelka cestovní kanceláře Hana Vítečková nechala v Chorvatsku bez zaplaceného ubytování 300 klientů. S jejich přepravou zpět do vlasti pak museli pomoci jiné cestovní kanceláře a konzulát.

Markéta Kaclová, Andrea Čánová, Viktorie Hošková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme