Na fotbalové utkání s Ghanou se chystalo i Staroměstské náměstí

Fotbalový den D podruhé aneb naše reprezentace opět hraje na mistrovství světa v Německu. Dnes podvečer s Ghanou. V ochozech stadiónu i v ulicích Kolína nad Rýnem u toho jsou tisíce našich fandů. A další tisícovky se sešly na Staroměstském náměstí v Praze.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Fanoušci českého týmu | Zdroj: ČTK

Na dvou velkoplošných obrazovkách půjde od 18 hodin přenos dnešního důležitého zápasu. Už na odpoledne je připravený doprovodný program, říká organizátor Vladimír Zemánek: "Program bude na Staroměstském náměstí bohatý. Bude ho moderovat Martin Dejdar, vystoupí bubenická skupina Tydytade - to je taková bubenická show. Deset minut před zápasem zazpívá s diváky hymnu Anna K, chybět nebudou módní přehlídky."

Základní sestava ČR: Čech - Grygera, Rozehnal, Ujfaluši, Jankulovski - Poborský, Rosický, Galásek, Nedvěd, Plašil - Lokvenc.

Český rozhlas 1 vysílá přímou reportáž celého utkání s Ghanou. Mnohé podrobnosti i doprovodné informace k fotbalovému šampionátu připravujeme pro vás do Odpoledního Radiožurnálu od 14 hodin do 17:30.

Naděžda Hávová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme