Na Hodonínsku explodoval vůz na plynový pohon

Výbuch propan butanu rozmetal dnes těsně po poledni osobní automobil před rodinným domem v Miloticích na Hodonínsku. Dva muži přitom utrpěli popáleniny na obličeji a rukou a jsou hospitalizováni v hodonínské nemocnici.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

hasiči | Foto: Jan Rosenauer

Šestačtyřicetiletý muž opravoval svému známému plynový pohon na vozidle Škoda 120. Při manipulaci s nádrží došlo podle hasičů k úniku plynu do kabiny vozidla a k následnému výbuchu. Oba zranění muži mohou hovořit o štěstí, neboť pracovali před garáží, a v okamžiku exploze nebyli v autě.

Výbuch zcela zničil škodovku v hodnotě 15 tisíc korun a vyrazil dvoje vchodové dveře rodinného domku. Požár vozu uhasili hodonínští hasiči během pěti minut, a zabránili tak dalším škodám.

Co bylo přesnou příčinou exploze, vyšetřovatelé zatím nevědí a podle mluvčího brněnských hasičů budou moudřejší až po výslechu obou zraněných mužů. Ti zatím nejsou schopni vypovídat.

Marika Táborská, Roman Verner Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme