Na Internetu už i Karel Kühnl

Předseda Unie svobody Karel Kühnl je dalším politikem, který má vlastní webovou stránku. Uživatelé světové počítačové sítě ji najdou na adrese www.karelkuhnl.cz. Není ale jediný, před volbami do Senátu a krajských zastupitelstev vstoupili na Internet i kandidáti do těchto voleb.

Tento článek je více než rok starý.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Návštěvník stránky si může přečíst Kühnlovy komentáře současné politické situace, archiv jeho článků, projevů, poslaneckých návrhů, interpelací a hlasování. K dispozici jsou i fakta a zajímavosti z jeho osobního života. Zájemci se mohou zúčastnit ankety nebo šéfovi unionistů poslat e-mail.

Kühnl dnes novinářům řekl, že svou osobní internetovou stránku vnímá jako další, moderní způsob komunikace s veřejností. Otevřel ji až v okamžiku, kdy měl jistotu, že nabídne uživatelům skutečně kvalitní a průběžně aktualizované informace, uvedl. Připustil, že sám tráví u počítače hodně času a po spuštění vlastních webových stránek to bude zřejmě ještě více.

V říjnu vstoupil na Internet také předseda Poslanecké sněmovny a ODS Václav Klaus, který se v minulosti netajil tím, že k počítačům a Internetu má zdrženlivý vztah kvůli jejich „módní fetišizaci".

Markéta Kaclová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme