Na Přerovsku chytili drogový gang

Detektivům z Útvaru pro boj s organizovaným zločinem se podařilo odhalit organizovanou skupinu výrobců a překupníků drog na Přerovsku. Po několikaměsíční práci policie zadržela šest mužů, kteří v utajovaných laboratořích ve dvou obcích v regionu vyráběli pervitin. Podařilo se tak výrazně narušit distrubuci této drogy v okrese.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

drogy | Foto: Jan Rosenauer

Podrobnosti má tisková mluvčí přerovské policie Danuše Sklenářová: "Pachatelé na několika místech okresu Přerov vyráběli a následně i distribuovali drogu pervitin. Svým jednáním naplnili znaky skutkové podstaty trestného činu "nedovolená výroba a držení omamných a psychotropních látek", za což jim hrozí trest odnětí svobody až na 12 let. Zadržením pachatelů byla na okrese Přerov fakticky potlačena distribuce pervitinu, poněvadž zadržená skupina zásobovala metamfetaminem přibližně 90 procent narkomanů užívajících tuto drogu na Přerovsku."

Markéta Kaclová, Jana Zemková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme