Na rakovnickém nádraží vzplál sklad obalů

Sklad Českých drah na rakovnickém nádraží ráno zachvátil požár. Na místě zasahuje sedm hasičských jednotek, provoz na dráze ale ohrožen není ohrožen. Prozatím podle hasičů vystoupila škoda na samotné budově a uskladněných obalech pro rakovnické dlaždičky na více než dva miliony korun.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

hasič v akci | Foto: HZS Praha

"Požár byl ohlášen v 7:42. Jedná se o sklad, který je majetkem Českých drah, část materiálu v něm má uskladněna firma Rakotron," potvrdil Radiožurnálu šéf tamních hasičů Josef Havlíček. Na místě podle něj zasahuje sedm jednotek hasičů včetně jednotky 73. výcvikové a záchranné základny vojáků v Rakovníku, hasičů Českých drah a dobrovolníků.

Provoz na nádraží ale požárem ohrožen není. "Jediné, co jsme omezili, tak provoz na přilehlé komunikaci, kterou potřebujeme pro naší techniku," dodal Havlíček. V současné době se požár nešíří a probíhají dohašovací práce. Ukončení likvidace požáru předpokládají hasiči až ve večerních hodinách.

Ladislav Pavlík, Martin Hromádka Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme