Na řece Berounce se ztratil vodák

Na řece Berounce mezi obcemi Olešná a Libštejn se ztratil vodák. Hasiči i policisté po něm neúspěšně pátrali od rána. Hledaný mladík si v noci po návratu z hospody lehl na uvázaný vor. Ráno ho už kamarádi nenašli. Policisté mezitím nalezli vodákův spací pytel, slipy a boty. Nevylučuje přitom možnost, že se mladík vydal dál od tábořiště a někde usnul.

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

řeka

řeka | Foto: Jan Rosenauer

Zatím marně hledaly desítky hasičů a policistů opilého vodáka, který se ztratil mezi Olešnou a Libštejnem u Berounky. Policii přivolal jeden z jeho kamarádů. Hledaný mladík si poté, co se v noci vrátil z hospody, lehl na uvázaný vor a zabalil se do spacáku. Pátrací akce se rozjela podle mluvčího západočeských hasičů Františka Vaška časně ráno a po poledni byla přerušena.

"Hasiči pomocí člunu, kotviček a tyče prohledávali vodní plochu od Olešné až po Libštejn. Pátrání po kempech a břehu prováděli policisté s policejním psem, byl použit i policejní potapěč. Zhruba kolem 12. hodiny bylo pátrání přerušeno a bude pokračovat zítra. Pohřešovanou osobu se nepodařilo nalézt. Jediné, co bylo nalezeno, byl spacák, slipy a boty, ale byly nalezeny mimo vodní plochu. "

Markéta Kaclová, Tomáš Voženílek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme