Na veletrhu v Praze ukradli diamanty za půl milionu korun. Policie pátrá po podezřelé ženě

Policisté vyšetřují v pražských Letňanech krádež diamantů. Z veletrhu drahých kamenů a minerálů tam zmizelo několik desítek kusů diamantů v hodnotě přes půl milionu korun. Momentálně pátrají po ženě ve věku kolem 35 let.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Pachatelku, po níž nyní pátrá policie, zachytila průmyslová kamera. | Foto: Policie ČR

„Došlo ke krádeži několika desítek kusů diamantů v hodnotě přesahující přibližně půl milionu korun,“ potvrdil Radiožurnálu mluvčí pražských policistů Tomáš Hulan.

„V souvislosti s touto krádeží kriminalisté pátrají po ženě střední 165 centimetrů vysoké postavy, ve věku kolem 35 let, která má černé vlasy schované pod rybářským kloboučkem kávové barvy," popisuje mluvčí pražských polistů.

"Určitým markantem může být vertikální tetování, které má žena na zádech v oblasti krku a páteře,“ dodává.

Kriminalisté ze záznamu z průmyslové kamery zjistili, jak zhruba žena vypadá, ale i to, že se u stánku s diamanty zastavila hned dvakrát. Poprvé si stáhla plato se vzácnými kameny ke kraji pultu, při druhé si ho pak už odnesla s sebou.

Policie žádá občany o pomoc. V případě, že máte jakékoli informace související s případem, volejte na tísňovou linku 158.

Petra Hosenseidlová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme