Dodávka kvůli indispozici řidiče srazila u zastávky ve Střešovicích několik lidí. Jeden má vážné zranění

V pražských Střešovicích srazila dodávka u tramvajové zastávky několik lidí. Radiožurnálu to potvrdila mluvčí pražské záchranné služby Jana Poštová. Nehoda se stala u tramvajové zastávky Vojenská nemocnice. Hasiči na twitteru informovali o „nehodě několika vozidel”. Podle Poštové záchranáři ošetřili celkem pět zraněných, jeden z nich vážně a čtyři středně vážně. Původně mluvčí informovala o šesti zraněných.

Aktualizujeme Praha (Aktualizováno: 11:48 31. 3. 2021) Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Za nehodu zřejmě může „zdravotní indispozice” řidiče dodávky | Zdroj: Twitter Policie ČR

Nehoda se stala kolem 9.00 v ulici Na Petřinách, v bezprostřední blízkosti areálu vojenské nemocnice. Na místo přiletěl vrtulník a přijelo několik sanitek.

Bílá dodávka podle dosavadních zjištění narazila do zábradlí u tramvajové zastávky, které je vylomené.

Za nehodu podle policie zřejmě může „zdravotní indispozice“ řidiče. Dechová zkouška na alkohol u něj byla negativní. Podle Poštové utrpěl středně těžké zranění.

Podle mluvčí byli dva z pěti zraněných umístěni do Ústřední vojenské nemocnice, jeden je na plicní ventilaci a druhý je zraněn na hlavě a nohách. Další tři lidé byli převezeni do nemocnice v Motole.

Provoz přes tramvajovou zastávku Vojenská nemocnice už dopravní podnik obnovil.

Jana Karasová, dok, sul Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme