Náměstek středočeského hejtmana pro dopravu: Kraj asi zruší tendry na nové dopravce

Středočeský kraj nejspíš zruší všechna probíhající výběrová řízení s dopravci. Robin Povšík, náměstek středočeského hejtmana pro dopravu, na to upozornil ve Dvaceti minutách Radiožurnálu. Za úřadování hejtmana Davida Ratha se prý výběrová řízení zadávala netransparentně.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Náměstek středočeské=ho hejtmana pro dopravu Robin Povšík byl hostem Dvaceti minut Radiožurnálu | Foto: Matěj Pálka

„Já jsem doporučil radě kraje, aby schválila záměr na zrušení stávajících výběrových řízení. Zároveň, abychom vzali zpět výpovědi, které jsme udělili, a abychom v řádu několika dnů připravili takové dokumenty a dohodli se s dopravci, abychom nastavili ekonomické vztahy mezi Středočeským krajem jakožto objednatelem a dopravci do nějakého normálu,” uvedl.

Dvacet minut Radiožurnálu
Rozhovor s aktérem významné události uplynulých hodin vysílá Radiožurnál od pondělí do pátku od 17.00 (před večerními Ozvěnami dne) a v repríze po půlnoci. Štěpánka Čechová a Martin Veselovský si zvou osobnosti politiky, ale i vědy, kultury či sportu. Připomínky a náměty k pořadu posílejte na adresu 20minut@rozhlas.cz.
Záznam pořadu najdete v RÁDIU NA PŘÁNÍ – www.radiozurnal.cz/audio.

ČSSD přerušila členství ve straně Pancové a Kottovi obviněným v kauze Rath

Číst článek

Štěpánka Čechová, Simona Bartošová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme