VIDEO: Policie zasahovala před Národním muzeem u podezřelého zavazadla, uzavřela část Wilsonovy ulice

Pražští policisté v úterý zasahovali u podezřelého zavazadla před Národním muzeem. Na místo musel přijet pyrotechnik. Zhruba půl hodiny byla proto uzavřena část Wilsonovy ulice ve směru z Prahy 7 na Prahu 2. Kufr byl ale prázdný. Policisté o tom informovali na sociální síti Twitter.

Fotogalerie Praha (Aktualizováno: 10:11 5. 11. 2019) Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Podezřelé zavazadlo se podle fotografií nacházelo kousek od kašny před budovou Národního muzea, konkrétně nedaleko od památníku Jana Palacha.

Kufr prozkoumal nejprve jak dálkově ovládaný robot, tak i speciálně vycvičený pes. Policistům na místě pomáhaly také dvě jednotky hasičů. 

Wilsonova ulice, takzvaná magistrála, kterou policisté částečně uzavřeli, je jednou z hlavních dopravních tepen v metropoli.

Nakonec se ukázalo, že žádné nebezpečí nehrozilo. „Kufr byl prázdný, pyrotechnik opatření ukončil a doprava byla obnovena,“ oznámili zhruba po půl hodině, kolem desáté dopoledne, policisté na twitteru.

ako, rez Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme