Násilníci brutálně přepadli obsluhu sběrny

Dva pracovníky sběrny šrotu a barevných kovů v Šumperku ráno brutálně přepadla a oloupila trojice násilníků. Oba skončili v péči lékařů s těžkými poraněními. Policie po unikajících pachatelích loupeže pátrá.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

lupič, zloděj | Foto: Ministerstvo vnitra ČR

Neznámí muži čekali podle mluvčí severomoravské policie Dagmar Bednarčíkové na pracovníky sběrny u vchodu do provozovny. Poté, co jim otevřeli hlavní bránu, lupiči na ně zaútočili dřevěnými násadami. "Muže opakovaně udeřili do hlavy, poté vnikli do kanceláře sběrny. Z příruční plechové pokladny odcizili kovové mince v dosud nezjištěné výši," dodala mluvčí.

Mladšího muže převezla záchranka do nemocnice v Šumperku, starší leží ve velmi vážném stavu v Olomouci. "Jde o velmi vážné poranění hlavy s krvácením do mozku. Pacient bude odpoledne operován, jeho stav se dá označit za stabilizovaný, ale lékaři nevylučují komplikace," informoval tiskový mluvčí nemocnice Stanislav Kopečný.

Marie Hovadíková, Martin Hromádka Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme