Nastupující prezident Zeman se setká se svým protikandidátem Schwarzenbergem

Příští prezident Miloš Zeman dnes zakončí schůzky s představiteli parlamentních stran. Ve své kanceláři v Praze přijme předsedu TOP 09 Karla Schwarzenberga. Téma dopředu zveřejněno není.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Rozhlasová debata prezidentských kandidátů Miloše Zemana a Karla Schwarzenberga na stanici Radiožurnál | Foto: Filip Jandourek

Karel Schwarzenberg za Milošem Zemanem přichází nejen jako předseda vládní strany, ale i jako ministr zahraničí. Podle předpokladů tedy budou mluvit také o tomto resortu.

Miroslav Kalousek z TOP 09 už dříve prohlásil, že do budoucna věří ve větší soulad mezi Hradem a vládou v otázkách zahraniční politiky.

Vůbec první setkání rivalů z druhého kola prezidentské volby se uskuteční v podvečer v Zemanově kanceláři v Loretánské ulici.

Zeman, který bude do funkce uveden 8. března, se v průběhu týdne sešel s prezidentem, premiérem, šéfem opoziční ČSSD, předsedou komunistů i místopředsedkyní Věcí veřejných.

Schůzku se zástupci nejmenší vládní strany LIDEM Zeman odmítl. S Karolínou Peake se však sejde coby s místopředsedkyní vlády.

Zuzana Vlčková, krw Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme