Natálka z Vítkova prožila mučivé útrapy a bude mít trvalé následky do konce života

Projekcí dvacetiminutového záznamu z vyšetřovacího pokusu dnes pokračoval proces s vítkovskými žháři. Soudce v jednací síni pustil video, ve kterém policisté zkoušeli, jaký účinek mají zápalné lahve.

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Popálená holčička Natálka

Popálená holčička Natálka | Foto: Andrea Brtníková

Po jejich hození do objektu začalo během okamžiku vše hořet a šlehaly plameny. Expert na požární ochranu pak dosvědčil, že teplota plamene benzínu mohla dosáhnout až 1200 stupňů Celsia.

Přehrát

00:00 / 00:00

Soudní lékař Igor Dvořáček potvrdil, že těžce popálená Natálka prožila mučivé útrapy.

Soudní lékař Igor Dvořáček potvrdil, že těžce popálená Natálka prožila mučivé útrapy a byla několikrát v ohrožení života.

„Nejmladší holčička byla poraněna nejvíce, popáleniny druhého až třetího stupně byly na téměř 77 procentech povrchu těla. Je to velké neštěstí. Natálka byla opakovaně v bezprostředním ohrožení života. Má těžká postižení trvalého charakteru,“ říká soudní znalec Igor Dvořák.

Andrea Brtníková, Michaela Vydrová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme