Názorově jsme se neshodli, řekl Babiš o ukončení spolupráce hnutí ANO s Teličkou

Předseda hnutí ANO Andrej Babiš v rozhovoru pro deník E15 uvedl, že místopředseda Evropského parlamentu Pavel Telička končí spolupráci s hnutím. „Byla to jeho iniciativa. S panem Teličkou jsme se názorově nepotkali,” cituje deník Babiše. Informaci potvrdil i Pavel Telička.

Praha Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Pavel Telička | Foto: Filip Jandourek

„Byli jsme domluveni, že ji zveřejníme až po volbách. Nechtěl jsem vstupovat do předvolební kampaně, která v tuto chvíli má dost nekulturní parametry,” řekl ale serveru E15.cz Telička.

Po volbách se eurokomisař s bývalým ministrem financí měli sejít na schůzce, po které, podle slov Teličky, by měli být k vyjádření o ukončení spolupráce podrobnější.

Ukončení spolupráce nastává po delších neshodách, které mezi Teličkou a Babišem nastaly. Telička se nezapojil do přípravy programu pro letošní parlamentní volby, dostal se i do slovních přestřelek s některými členy hnutí.

Pavel Telička už dříve pro server Info.cz uvedl, že ukončení spolupráce s hnutím ANO by připadalo v úvahu, pokud by po volbách spolupracovali s hnutím Tomia Okamury SPD.

rez Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme