Nebe zůstane zatažené, a to i přes víkend

Odpoledne bude zataženo nízkou oblačností, místy - zejména na jižní Moravě - s mlhami a mrholením. Na hřebenech hor bude přechodně polojasno. Nejvyšší denní teploty vystoupí na 2-6 stupňů, na horách v 1000 metrech asi na 7 °C. Rychlost jihovýchodního až jižního větru se bude pohybovat kolem 2-6 metrů za sekundu, na Českomoravské vrchovině 6-9 metrů za sekundu. Tlak se nebude měnit, rozptylové podmínky budou místy mírně nepříznivé, jinak ale většinou dobré.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

V pátek čekejte nízkou oblačnost, místy mlhy a mrholení, ale na hřebenech hor a ojediněle i v nižších polohách polojasno. Nejvyšší denní teploty dosáhnou 4-8 stupňů, v 1000m na horách kolem 9 °Celsia. Mírný jižní až jihovýchodní vítr se udrží v rozmezí 2-6 metrů za sekundu, na Českomoravské vrchovině bude čerstvý vítr o rychlosti 6-9 metrů za sekundu postupně slábnout. Tlak se nezmění a rozptylové podmínky budou v noci, ráno a dopoledne místy mírně nepříznivé, ale jinak většinou dobré.

V sobotu bude také zataženo, místy mrholení, ráno a dopoledne místy mlhy. Na hřebenech hor se udrží skoro jasno. Nejvyšší denní teploty dosáhnou 3 až 7 °C. Rychlost mírného jižního až jihovýchodního větru se bude pohybovat mezi 3 až 7 metry za sekundu, na Moravě ale až do 10 m/s.

I v neděli bude zataženo a místy lze čekat slabý déšť. Maximální denní teploty vystoupí na 3 až 7 °C. Mírnému jižnímu až jihovýchodnímu větru zůstane rychlost mezi 3 až 7 metry za sekundu.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme