Nebe zůstane zatažené, a to i přes víkend

Odpoledne bude zataženo nízkou oblačností, místy - zejména na jižní Moravě - s mlhami a mrholením. Na hřebenech hor bude přechodně polojasno. Nejvyšší denní teploty vystoupí na 2-6 stupňů, na horách v 1000 metrech asi na 7 °C. Rychlost jihovýchodního až jižního větru se bude pohybovat kolem 2-6 metrů za sekundu, na Českomoravské vrchovině 6-9 metrů za sekundu. Tlak se nebude měnit, rozptylové podmínky budou místy mírně nepříznivé, jinak ale většinou dobré.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

V pátek čekejte nízkou oblačnost, místy mlhy a mrholení, ale na hřebenech hor a ojediněle i v nižších polohách polojasno. Nejvyšší denní teploty dosáhnou 4-8 stupňů, v 1000m na horách kolem 9 °Celsia. Mírný jižní až jihovýchodní vítr se udrží v rozmezí 2-6 metrů za sekundu, na Českomoravské vrchovině bude čerstvý vítr o rychlosti 6-9 metrů za sekundu postupně slábnout. Tlak se nezmění a rozptylové podmínky budou v noci, ráno a dopoledne místy mírně nepříznivé, ale jinak většinou dobré.

V sobotu bude také zataženo, místy mrholení, ráno a dopoledne místy mlhy. Na hřebenech hor se udrží skoro jasno. Nejvyšší denní teploty dosáhnou 3 až 7 °C. Rychlost mírného jižního až jihovýchodního větru se bude pohybovat mezi 3 až 7 metry za sekundu, na Moravě ale až do 10 m/s.

I v neděli bude zataženo a místy lze čekat slabý déšť. Maximální denní teploty vystoupí na 3 až 7 °C. Mírnému jižnímu až jihovýchodnímu větru zůstane rychlost mezi 3 až 7 metry za sekundu.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme